SINGLE LINE SYSTEMS ILC

Однолінійні системи змащення (SINGLE LINE SYSTEM ) поділяються на два основні типи, які відрізняються принципом роботи:

  • Однолінійні системи змащення дросельного типу (SINGLE LINE RESISTIVE SYSTEM);
  • Однолінійні системи змащення інжекторного типу (SINGLE LINE VOLUMETRIC SYSTEM).

Ці системи мають схоже обладнання, але відрізняються логікою роботи та принципом дозування мастила. Кожна система має свої переваги, які визначають доцільність застосування тієї чи іншої системи.

Однолінійні системи змащення дросельного типу (SINGLE LINE RESISTIVE SYSTEM) складаються з двох основних компонентів: мастильний насос та розподільні дроселі. Алгоритм роботи системи дуже простий, надійний і на відміну від систем інжекторного типу може прокачувати велика кількість мастильного матеріалу без пауз на перезарядку.

resistive-ilc

Системи змащення дросельного типу можуть працювати автономно (вбудований контролер на насосі) або вмикатися від зовнішнього сигналу. Великий асортимент розподільних дроселів дозволяє підібрати потрібний об’єм олії для кожної окремої точки. Для легкості монтажу та обслуговування в системі мастила використовуються пластикові трубопроводи з цанговими фітингами (PUSH-IN FITTING).

Однолінійні системи змащення інжекторного типу (SINGLE LINE VOLUMETRIC SYSTEM) отримали широке застосування на верстатній техніці. Це прості та невибагливі системи, які дозволяють забезпечити олією та мастилом вузли тертя на металообробних верстатах.

ilc-single-line-crentralized-lubrication
До складу таких систем входять насос для подачі мастила, мастильні інжектори і датчик тиску встановлений в кінці найдовшої магістралі. Перевага цієї системи, що вона може бути збільшена або зменшена шляхом прямого врізання або відключення магістралі. Такі системи працюють у діапазоні тисків від 4 до 65 бар, що дозволяє використовувати пластиковий трубопровід та цангові затискачі для з’єднання труб.
Компанія ILC розробила великий асортимент мастильних насосів та інжекторів, що дозволяє точно підібрати потрібну дозу для кожного вузла тертя.
Привід насоса може здійснюватися будь-яким зручним способом: вручну за допомогою стисненого повітря або електрики. Насос може працювати від системи управління верстата або мати свій контролер з налаштуванням циклів включення.ЕЛЕКТРИЧНІ НАСОСИ ДЛЯ ОЛІЇ І РІДКОГО ЗМАЩЕННЯОБ’ЄМНІ ДОЗУЮЧІ КЛАПАНИ ILCOMATIC 3 и ILCOMATIC 4