PROGRESSIVE SYSTEMS ILC

Прогресивна система змащення одна з найчастіше використовуваних автоматичних централізованих систем змащення. Система дозволяє змащувати більше 100 точок одночасно з можливістю контролю та чіткого дозування мастильного матеріалу. Як насосний агрегат можуть використовуватися електричні, пневматичні та ручні насоси. Система може мати різні рівні контролю роботи, тим самим забезпечуючи прокачування кожного вузла тертя. У галузі прогресивних мастильних систем компанія ILC досягла високих успіхів і може запропонувати великий асортимент продукції для задоволення будь-яких запитів.

ilc-progressiv

За прогресивними системами густого змащення компанія ILC є безумовним лідером за кількістю розроблених інновацій. Виробник пропонує варіанти від найпростіших рішень, де комплект обладнання складається з насосного агрегату та розподільників дозування з мінімально необхідним рівнем контролю роботи системи, до повністю автоматизованих систем з незалежними контурами мастила, повним контролем процесу змащування та інтеграцією в систему управління технологічним процесом підприємства. Однією з важливих переваг обладнання виробництва компанії ILC є можливість модернізації базового комплекту АЦСС додатковими елементами контролю. Це означає, що маючи стандартний насос або розподільник, клієнт має можливість удосконалити його до найвищого рівня моніторингу та контролю, змінити дозування та кількість споживачів у більшу чи меншу сторону.

Змащювальні насоси виробництва ILC

ILC-MAX — це один із найбільш затребуваних насосів, який може комплектуватися плунжерними елементами (від одного до трьох) з подачею, що регулюється. Насос має вбудований контролер із чотирма варіантами логіки роботи та можливістю підключення додаткових датчиків контролю та управління.


Плунжерний мастильний насос ILC-MAX виробництва ILC PDF-1


ILC-MINI-MAX — це зменшена та допрацьована версія насоса ILC-MAXз баком об’ємом 1 літр та можливістю встановлення від однієї до десяти насосних елементів. Цей агрегат розроблений для встановлення на мобільну техніку та роботу у важких умовах.

mini-max-ilc
Докладніше про мастильні насоси ILC-MAX-MINI виробництва ILC

Серія насосів PEG — найширша лінійка мастильних насосів промислового виконання. Ці насосні агрегати відрізняються високою надійністю та невибагливістю в обслуговуванні.

ilc-peg

Насоси PEO — ця серія розроблена спеціально для роботи з оліями. Насоси можуть комплектуватись різними обсягами баків, додатковими датчиками контролю та моніторингу.

Докладніше про мастильні насоси PEG/PEO виробництва ILC

Мастильні розподільники виробництва ILC
Серія розподільників DMX / DMX-A — це високотехнологічна лінійка прогресивних мастильних розподільників, яка дозволяє контролювати роботу АЦСС на всіх етапах роботи. Ці живильники є комплектом з набірних блоків, які комутуються в єдиний мастильний розподільник. Кожен блок може мати свою дозу, що дає можливість прив’язувати до одного розподільника точки мастила з різним споживанням лубриканта.
Розподільники DMX/DMX-A можуть бути укомплектовані візуальними або електричними індикаторами (датчиками) роботи.
Окремо варто відзначити дільники DMX-A, які призначені для приготування та розподілу олійно-повітряної суміші. Мастило масло-повітряною сумішшю — це найпередовіші системи, які є прямою альтернативою системам густого мастила. Олія-повітря має низку незаперечних переваг, але ці системи потребують якіснішого обслуговування та контролю їх роботи.

ilc-dpl-dmx

Докладніше про мастильні розподільники DMX/DMX-A

Розподільники серії DPL— один із найпоширеніших типів розподільників. Майже всі світові бренди мають цей тип мастильних дільників. Але на відміну від конкурентів, компанія ILC змогла провести додаткову модернізацію цієї серії, що дозволило збільшити варіанти візуального та електричного контролю та уможливило зміни дозування на кожній парі виходів від 100 до 200 мм куб.
DPX — блокові мастильні розподільники, які дозволяють об’єднати точки мастила з різними обсягами споживання. Використання крос-портів та перемичок дозволяє збільшити дозу мастила в кілька разів для одного вузла тертя.

Докладніше про мастильні розподільники DPL/DPX

Каталог компонентів прогресивних систем мастила виробництва ILC PDF-1